Menu
Your Cart

Hakkımızda

Ege Sualtı Hizmetleri, 2008 yılında Gemiler ile Limanlara yönelik bakım, onarım ve sörvey hizmeti vermek amacı ile İzmir'de kurulmuştur.

Şirketimiz kurucusu Sn Öğün Eşim dir. Kendisi Marmara Üniversitesi İ.İ.B.F Maliye bölümü mezunudur. İyi derecede ingilizce bilir. Evli ve iki erkek evlat sahibidir. Şirketimiz kurulduğu günden itibaren sayısız gemi ve liman binasına hizmet vermiş ve vermektedir.

Nemrut Boru Hatları LTD.ŞTİ.'ne ait 6 hat petrol boru hatlarının sualtı montajı, Milangaz AŞ'ye ait İzmit/Tütünçiftlik'de bulunan 2 hat boru hattı ve dört adet palamar şamandıra montajları, Çandarlı limanı kazık deplasmanları, Nemport limanı bünyesinde kazıkların fuel oil kaçağından arındırılması, Habaş limanı içerinde genel kontrol ve tamir işleri, Vogue Hotel bünyesinde Geotube uygulamaları gibi işler tamamlanan projelerin sadece bir kaçıdır. Bunun yanında 8 adet sualtı servis sağlayıcı yetki belgesi ile yüzlerce gemi için sualtı operasyonları yapılmış ve yapılmaya devam etmektedir.


VİZYON VE MİSYON

Hizmetlerimizi sizleri dinleyerek geliştiriyor, uyguluyor ve vizyon ediniyoruz. Bize katmış olduğunuz tüm değerler, yeni misyonumuzu şekillendiriyor.


YENİLİKÇİ HİZMET

Modern ve son teknoloji ürünlerin kullanımı ile hızlı ve kaliteli hizmetler üretiyoruz.


EN İYİ ÇÖZÜM

Tecrübelerimizle, sizlere en kaliteli, en hesaplı, en kaliteli hizmeti sunuyoruz.